Jūs esate čia: / Svečių knyga
Puslapis 1 / 2
| 1 2 | »
Įrašų skaičius puslapyje: 10 20 50 100
Rikiuoti pagal:   Autorių   Datą
Rašyti atsiliepimą Svečių knyga
Justina rašo: Data: 29.03.2012 Laikas: 11:36
Norėjau padėkoti už greitą prekių pristatyma, tai gi ačiū ;) Prekės labai patiko.
 
Indrė rašo: Data: 20.03.2011 Laikas: 12:03
Nežinau kodėl. tačiau greito atsakymo į e-mail negaunu. Šiaip labai gražūs akmenėliai, man labiau patiko nei kita svetainė, išskyrus apmokėjimus.

ATSAKYMAS: Indre, paskubėjote palikti komentarą. Natūralu, kad savaitgalį į Jūsų el.laišką nebuvo atsakyta, o atrašėme pirmadienį, vos prasidėjus darbo dienai :)
 
Simona rašo: Data: 05.12.2010 Laikas: 21:23
Esu patenkinta ir aptarnavimu ir kokybe. Į e-mailus atsakinėja net savaitgaliais. Pristatymas irgi labai greitas ir atsiradus kokiems nesklandumams, greitai viskas yra pašalinama ;)
 
loreta rašo: Data: 05.10.2010 Laikas: 21:09
Dariau uzsakyma,bet negaunu patvirtinimo.O gal jo nereikia?Pinigu dar nemokejau.

ATSAKYMAS: Tuomet, kai vykdant užsakymą pasirenkamas mokėjimo būdas "mokėti per Swedbank", į el.paštą užsakymo patvirtinimas su banko rekvizitais neateina. Šiuo atveju jis ateina drauge su apmokėjimo patvirtinimu tuomet, kai atliekamas apmokėjimas. Naudojantis Swedbank banklink sistema tereikia vykdant užsakymą spausti mygtuką "apmokėti", o jeigu mokėti norima ne iš karto, reikia prisijungti prie savo vartotojo duomenų, eiti į "MANO DUOMENYS" -> "UŽSAKYMAI" -> "PAKARTOTI APMOKĖJIMĄ". Būsite nukreipti į savo Swedbank banką, kur jau rasite banko sistemos suformuotą ruošinį apmokėjimui.
 
Audronė rašo: Data: 19.08.2010 Laikas: 14:25
pirkau internetu ir esu labai patenkinta, prekės labai puikios, geriau atrodanciu, net pati rinkdamasi parduotuvej neissirinkciau, neturiu priekaistu del kokybės. ir pristatymas neuztruko, esu patenkina. Taip pat didelis Dėkuj uz dovaną :)
 
Miglė rašo: Data: 17.08.2010 Laikas: 08:53
Dideliausias ačiū už konsultaciją. Vestuvėms vėrinys pavyko kuo puikiausiai!!!
 
Ieva rašo: Data: 01.08.2010 Laikas: 10:29
Labai nusivyliau, kad Trakų gatvėje esanti parduotuvė leidžia sau dirbti ne pagal parašytas darbo valandas. Atėjau ir pabučiavau duris. Dėkui jums ir už tiek.

ATSAKYMAS: Ieva, bet tuo metu, kai buvote atėjusi, ant lango turėjo būti pakabintas pranešimas, jog dėl X priežasties Z dieną nėra dirbama. Jeigu priežastis nėra numatoma iš anksto, juk neįmanoma apie tai iš anksto pranešti. Apie tai sužinoma tik atėjus.
 
Brigita rašo: Data: 19.07.2010 Laikas: 09:13
Puikus aptarnavimas! KOkybiškos prekės! Džiugu! ;)
 
Diana rašo: Data: 23.06.2010 Laikas: 20:01
Sveiki,
būkite atsargūs pirkdami "veriu"karoliukų parduotuvėje Trakų gatvėje, kadangi yra apgaudinėjami klientai.
Labai dažnai tenka pirkti prekes pas juos, ir kiek jau kartų pirkau, tik šiandien pasitikrinau pagal čekį ar sutampa prekių skaičius ir suma, taigi dauguma karoliukų priskaičiuota dvigubai, arba kai kur tik po vieną daugiau.
Kur pirkau 3 karoliukus, pardavėja paskaičiavo 6, ir kiti taip pat padvigubinti. Kai pamačiau, negalejau patikėti! Gaila kad prie kasos visos krūūūvos prekių nepersiskaičiavau, o tik namuose :(.
p.s. kai perki daug tai jie nesirūpina klientais, o kaip tik apgaudinėja juos. Gėda.
Būkite atsargūs mielieji.

Atsakymas: Diana, įvykus klaidai, nesklandumui, neatitikimui skaičiuojant visuomet kreipkitės į mus, nesvarbu, klaidą pastebėjote būdama prie kasos, ar grįžusi namo. Savo klaidas mes visuomet ištaisome. Be to, ar atkreipėte dėmesį, kad įmanomas dalykas, jog pirkote keletą panašių, bet to paties kodo (ir kainos karoliukus), tarkime, juodus briaunuotus karoliukus 3 vnt. ir rožinius briaunuotus karoliukus 3 vnt - jei prekė priklauso tam pačiam kodui, tuomet kasos čekyje prekės skaičius įrašomas 6 vnt.
 
Asta rašo: Data: 07.06.2010 Laikas: 21:04
Sveiki, gera parduotuvė, greitas pristatymas, dėkui. Turiu vieną klausimėlį: kada atsivešite angliškų užsegimų kur buvo po 7 lt?
 
Puslapis 1 / 2
| 1 2 | »
Įrašų skaičius puslapyje: 10 20 50 100
Rikiuoti pagal:   Autorių   Datą